Şirket Adı: Sarge Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Telefon numarası: 0 (541) 770 28 40 

Faks numarası: 0 (541) 770 28 40 

E-posta adresi: info@sargemak.com 

İnternet sitesi: www.sargemak.com

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 5. Sk. No:6 KARAMAN/ TÜRKİYE 

Firma Tanıtımı:

1996 yılındaki kuruluşundan bu yana, SARGE MAKİNA, farklı streç sarma makinalarının imalatı ve iyileştirilmesi konularında çalışmaktadır. Düşük enerji tüketimi ve çevre kirliliği ile karakterize edilen yüksek teknolojiye sahip makinelerin yanı sıra düşük atık oranı ile üretim yapıyoruz. Türkiye, Avrupa, Güney Amerika, Yakın Doğu ve Asya'ya üretmiş olduğumuz makinaların satışını gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimize üretim sürecinin duraklamasını ortadan kaldırmaya veya önlemeye yönelik, planlanmış üretkenliğe ulaşmaya yardımcı olmak için müşterilerimize 7/24 teknik destek sağlamaktayız.

Misyonumuz

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir ve streç sarma makinaları sektöründe herzaman aynı kararlılıkla ilerlemektir. Ayrıca ; Müşterilerimizin risklerini azaltmak, performanslarını arttırmak, kalite, sağlık ve güvenlik, çevre ve sosyal sorumluluk zorluklarını karşılamak için yenilik yapmalarına yardımcı olmak ve böylece müşterilerin basit uyumluluğun ötesine geçmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

  • Makina imalatı konusunda 25 yılı aşkın deneyimimizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.
  • Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyoruz ve müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.
  • Öncelikli amacımız yüksek verimlilik anlayışı. Tüm çalışma sistemimizi bu amaca ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.
  • Yaptığımız tüm üretim süreçlerinde, maliyetleri müşterilerimizin faydası doğrultusunda optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Anahtar Kelimeler: Otomatik Streç Sarma Makinası, Gıda Streci, Endüstriyel Streç, Otomatik Streç Sarma Makinası, Endüstriyel Palet Streci, Otomatik Streç Dilimleme ve Sarma Makinası, Otomatik Streç Dilimleme

Konum Bilgimiz