Şirket Adı : Rota Makina Mühendislik

Telefon numarası : +90 (338) 202 03 70

Gsm: +90 (542) 766 45 33

Faks numarası : +90 (338) 202 03 70

E-posta adresi : info@rotamakine.net

İnternet sitesi :  www.rotamakine.net

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:10 KARAMAN/TÜRKİYE

Firma Tanıtımı: 

Rota makina 2014 yılında Karaman Organize Sanayi'de kurulmuştur. Sektördeki tecrübemizle satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Rota, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle Türkiye’deki makina sektörüne yön vermeyi hedeflemektedir.
Rota ürün gamında; modern tarzda gofret makinaları, çikolata makinaları, paketleme makinaları gibi ürünlerden oluşan zengin bir çeşitlilik yer almaktadır.

Misyonumuz

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

Vizyonumuz

Uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Kendi sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi devam ettirmek istiyoruz. Türkiye genelindeki bütün gıda firmalarına ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Anahtar Kelimeler: Blok Gofret Soğutma Kulesi, Gofret Ayırma Masası, Gofret Hamur Mikseri, Gofret Kesim Makinası, Krema Sürüm Makinası, Gofret Pişirme Fırını, Gofret Yaprak Soğutma, Pudra Şeker Değirmeni, Çikolata Kaplama Makinası, Çikolata Soğutma Tüneli, Çikolata Hazırlama Mikseri, Yağ Eritme Tankı, Çikolata Stok Tankı, Tablet Çikolata Makinası, Konveyör Bantlar, Paketleme ve Besleme

Konum Bilgimiz