Şirket Adı : Prens Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

Telefon numarası : +90 (338) 224 15 20

Telefon numarası : +90 (338) 224 13 12

Faks numarası : +90 (338) 224 15 20

E-posta adresi : info@prensplast.com.tr

İnternet sitesi :  www.prensplast.com.tr

Adres: Organize Sanayi Bölgesi Mah. 5 Sk. No: 8 Merkez / KARAMAN

Biz Kimiz?

Yılların getirdiği tecrübe ile firmamızın siz değerli müşterilerimize hizmet verirken her zaman en iyiyi, en optimumu, en doğru şekilde müşterilerin isteği doğrultusunda, profesyonel kadrosu ile firmaların ambalaj sektöründe taleplerine cevap vermektedir. Hız, kalite ve sürdürebilirliği kendisine ilke edinerek yola çıkan prens plastik ambalaj, faaliyette bulunduğu ambalaj sektöründe hizmetlerinde kalite, güvenilirlik ve hoşgörüden taviz vermeden, günümüz teknolojisinin sağladığı olanları en iyi şekilde kullanarak şirketimizi kurduk. Sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin ve hızlı adımlarla her gün kendimizi müşteri memnuniyeti için daha da geliştirerek ilerlemekteyiz.

Vizyonumuz?

Türkiye ve tüm uluslararası AMBALAJ VE ESNEK PLASTİK sektöründe kaliteli ürün, hızlı teslimat ve uygun fiyat özelliği ile müşterilerin öncelikli tercih ettiği lider bir marka VE FİRMA olmaktır.

 

Misyonumuz?

Girişimci ruhumuzla yurt içinde ve yurt dışında evrensel kalitede ürün ve hizmetler üretmeyi,tüm dünya çapında tanınan güvenilir bir marka olmayı, müşteri memnuniyetini arttırıp, daha iyi hizmet verebilmeyi amaç edindik. 
Kalite, çevre ve tüm ulusal ve uluslararası şartlara, kanunlara ve mevzuatlara uyarak kaliteli üretim anlayışını sürdürmek için çalışıyoruz. 
Çalışanlarımız, ortaklarımız, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, sürekli ve çevreye saygılı ürünler sunmak ve değer katmak, faaliyetlerimizde öncelikli yere sahiptir. 

 

Katoloğumuz için tıklayınız: www.prensplast.com.tr

Konum Bilgimiz