Şirket Adı: 2A Endüstriyel Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Telefon numarası: 0(338) 214 96 83

Gsm: 0(541) 658 69 02

E-posta adresi : info@2amakine.com.tr 

İnternet sitesi : www.2amakine.com.tr

Adres: Hamidiye Mahallesi 2174. Sokak B Blok No:7/1 A Merkez/KARAMAN

Firma Tanıtımı

2A Makine 2000 yılında Karaman Yeni Sanayi Sitesi'nde kurulup, Halen Makine ve Otomasyon sektöründe önde gelen firmalardandır. Firmamız, gıda sektörüne makineler üretmek amacıyla kurulmuştur. Üretimimiz arasında Bisküvi Tesisi, Çikolata, Gofret Tesisi yer almaktadır. Firmamız bugüne kadar, yurtiçinde bir çok makine ve ekipman yaparak müşterilerine hizmet sunmuş, olup Müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur. 

Firmamız uzman kadrosuyla, müşterilerimizin sonradan ortaya çıkan ihtiyaçlarını da yedek parça ve servis hizmetleriyle sağlamaktadır.

Firmamız, , Otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından olan 2A MAKİNE, kurulduğu tarihten bu yana uzmanlaştığı her alanda, ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunulan hizmetlerinin bilimselliği ve kalitesi ile zirvede yer tutmuş, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir, İmalat ve otomasyon kuruluşu olmuştur.

Sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek size daima en iyi hizmeti sunma prensibini ilke edinmiştir. Ürettiği özel çözümler ve gösterdiği özveri ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağıdır.

Misyonumuz

  • Bilimsel - ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir hizmet ve danışmanlık hizmeti sunmak. Bilimsel araştırmalar ve yeni otomasyon uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak.
  • Sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek.
  • Kalite Politikamız Kalite Yönetim Sistemimiz, uluslararası platform da ISO standartları esas alınarak oluşturulmuştur.
  • Bizim için, "Müşterilerimizin ve Çalışanların Memnuniyeti"ne odaklı hizmet anlayışını oluşturmak, Sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi kurmak, Bilimsel araştırmalarda ve yeni uygulamalarda öncülük yapan akademik bir kurum olmak, Otomasyon ve teknolojik hizmetini kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sunmak, Kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek.

​Vizyonumuz

  • Dünya çapında otomasyon ve bilgi paylaşımının değiştiği ve güvenliğin çok önemli olduğu zamanımızda insanların güvenli bir şekilde teknolojilerini yenilemede yardımcı bir amaç üstlenmiş olan firmamız bu sektörde çok önemli bir konumda bulunmaktadır.
  • Ülkeler arasındaki sermaye hareketlerinin ve teknolojik gelişimin süratli bir şekilde arttığı ve serbestleştiği bir çağda kendi adını ve elbette ülkemizin adını en iyi şekilde dünyaya yaymak misyonunu üzerinde taşıdığına inanmış çalışanlarıyla firmamız globalleşme yolunda çalışmalar başlatmıştır.
  • Satış öncesi ve sonrası kesintisiz hizmet verilmesi, müşteri temsilciliği departmanı ile müşterilerine, kendilerine uygun ürünlerin önerilmesi ve satışının yapılması hususunda yardımcı olunması, teknik servis departmanı ile montaj ve servis aşamalarında müşterilerinin yanında olunması şeklinde devam edip, yeni hizmet anlayışı geliştirmeleri ISO 9001-2015, CE ve TSE kapsamında sürekli yenilenerek yapılmaktadır Dünya standartlarında üretilen ürünlerimizin mevcut kalitesi korunmakla birlikte arge ekibimizin çalışmalarıyla da geliştirilmektedir.
  • Cazip ve uygun fiyatları ile müşterilerine avantajlar sağlamak.

Anahtar Kelime: Koli Bantlama Makinası, Palet Streç Sarma Makinası, Taban Isıtma Şap Kesim Makinası, Taban Isıtma Kanal Açma Makinası, Yerden Isıtma İçin Şap Kesim Makinası

Konum Bilgimiz